Selected image for SKOPSKO Smooth Лименка 330ml 24/1
Ново

SKOPSKO Smooth Лименка 330ml 24/1

960 ДЕНЗаштеда 5 ДЕН
955ДЕН
Понудата важи од 07/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Скопско Smooth е првото пиво во Македонија кое e произведено по најнова технологија на ладна филтрација од 100% арома хмељ, резултат на 90 –годишната иновација на Пивара Скопје во усовршување на процесот на производство.

Состав:
Вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ.

Нутритивни вредности:
|100 ml
Енергија kJ |160
Енергија kcal |39

Спецификации

Бренд
SKOPSKO

Тежина и димензии

Тежина
10 kg

Ананас ID

Шифра на производот
RZSDD7OOJQ

EAN /   код

EAN /   код
5310006003772
960 ДЕНЗаштеда 5 ДЕН
955ДЕН
Понудата важи од 07/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Скопско Smooth е првото пиво во Македонија кое e произведено по најнова технологија на ладна филтрација од 100% арома хмељ, резултат на 90 –годишната иновација на Пивара Скопје во усовршување на процесот на производство.

Состав:
Вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ.

Нутритивни вредности:
|100 ml
Енергија kJ |160
Енергија kcal |39

Спецификации

Бренд
SKOPSKO

Тежина и димензии

Тежина
10 kg

Ананас ID

Шифра на производот
RZSDD7OOJQ

EAN /   код

EAN /   код
5310006003772
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.