Selected image for SKOPSKO Smooth Лименка 500ml 6/1
Ново

SKOPSKO Smooth Лименка 500ml 6/1

339 ДЕНЗаштеда 17 ДЕН
322ДЕН
Понудата важи од 07/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Скопско Smooth е првото пиво во Македонија кое e произведено по најнова технологија на ладна филтрација од 100% арома хмељ, резултат на 90 –годишната иновација на Пивара Скопје во усовршување на процесот на производство.

Состав:
Вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ.

Спецификации

Бренд
SKOPSKO SMOOTH

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
7ZSDDWKCKB

EAN /   код

EAN /   код
5310006004090
339 ДЕНЗаштеда 17 ДЕН
322ДЕН
Понудата важи од 07/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Скопско Smooth е првото пиво во Македонија кое e произведено по најнова технологија на ладна филтрација од 100% арома хмељ, резултат на 90 –годишната иновација на Пивара Скопје во усовршување на процесот на производство.

Состав:
Вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ.

Спецификации

Бренд
SKOPSKO SMOOTH

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
7ZSDDWKCKB

EAN /   код

EAN /   код
5310006004090
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.