Slike SMART LIVING Фотелја Lucky Light
Slike SMART LIVING Фотелја Lucky Light

SMART LIVING Фотелја Lucky Light

Smart Living
13.750ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии на производот:
Должина: 67 см.
Ширина: 89 см.
Висина: 86 см.

Спецификации

Бренд
SMART LIVING

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
7OV6T2EQT2

EAN /   код

EAN /   код
ANFFC1TQBE
13.750ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии на производот:
Должина: 67 см.
Ширина: 89 см.
Висина: 86 см.

Спецификации

Бренд
SMART LIVING

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
7OV6T2EQT2

EAN /   код

EAN /   код
ANFFC1TQBE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.