Slike SMART LIVING Стол Sabia Velvet Dark Green
Slike SMART LIVING Стол Sabia Velvet Dark Green

SMART LIVING Стол Sabia Velvet Dark Green

Smart Living
6.500ДЕН

Боја:Маслинеста

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии на производот:
Должина: 45,5 см.
Ширина: 58 см
Висина: 80 см
Висина на седиштето: 46 см

Спецификации

Бренд
SMART LIVING

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста

Ананас ID

Шифра на производот
FNV6TGGKO5

EAN /   код

EAN /   код
ANRGC1TIA5
6.500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии на производот:
Должина: 45,5 см.
Ширина: 58 см
Висина: 80 см
Висина на седиштето: 46 см

Спецификации

Бренд
SMART LIVING

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста

Ананас ID

Шифра на производот
FNV6TGGKO5

EAN /   код

EAN /   код
ANRGC1TIA5

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.