Selected image for Шолја за кафе ек50-31

Шолја за кафе ек50-31

1.390ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Шолја за кафе ек50-31

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
ZQ3762RXRZ

EAN /   код

EAN /   код
ANSOZB6ZEK
1.390ДЕН

Опис на производот

Шолја за кафе ек50-31

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
ZQ3762RXRZ

EAN /   код

EAN /   код
ANSOZB6ZEK
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.