Selected image for Шолји сет - 6

Шолји сет - 6

2.690ДЕН

Боја:Златна

Опис на производот

Шолји сет - 6

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
I0276M61GT

EAN /   код

EAN /   код
ANMZZB682B
2.690ДЕН

Опис на производот

Шолји сет - 6

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
I0276M61GT

EAN /   код

EAN /   код
ANMZZB682B
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.