Selected image for Шолји за кафе - 6

Шолји за кафе - 6

Хомакс
1.990ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Шолји за кафе - 6

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
2B3766080U

EAN /   код

EAN /   код
ANOMZB6TLZ
1.990ДЕН

Опис на производот

Шолји за кафе - 6

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
2B3766080U

EAN /   код

EAN /   код
ANOMZB6TLZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.