Slike SONIFER електричен чајник
Slike SONIFER електричен чајник

SONIFER електричен чајник

Vision Centar Gostivar
2.499ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Стакло+пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 2200W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Материјал
Стакло+пластика

Ананас ID

Шифра на производот
T3ZS7X4ZM1

EAN /   код

EAN /   код
6971184587141
2.499ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Стакло+пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 2200W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Материјал
Стакло+пластика

Ананас ID

Шифра на производот
T3ZS7X4ZM1

EAN /   код

EAN /   код
6971184587141

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.