Slike SONIFER Гезве за кафе
Slike SONIFER Гезве за кафе

SONIFER Гезве за кафе

Vision Centar Gostivar
2.599ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 800W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
B4ZS7ZUUTA

EAN /   код

EAN /   код
6971184584799
2.599ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 800W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
B4ZS7ZUUTA

EAN /   код

EAN /   код
6971184584799
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.