Slike SONIFER Сецко Блендер Висион СФ8107
Slike SONIFER Сецко Блендер Висион СФ8107

SONIFER Сецко Блендер Висион СФ8107

Vision Centar Gostivar
1.999ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика-инокс-стакло, Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 300W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
Пластика-инокс-стакло

Ананас ID

Шифра на производот
TNYS7G0H1T

EAN /   код

EAN /   код
6971184587288
1.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика-инокс-стакло, Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 300W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
Пластика-инокс-стакло

Ананас ID

Шифра на производот
TNYS7G0H1T

EAN /   код

EAN /   код
6971184587288
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.