Slike SONIFER Тостер Висион СФ6046
Slike SONIFER Тостер Висион СФ6046

SONIFER Тостер Висион СФ6046

Vision Centar Gostivar
999ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика-Метал Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 750W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика+метал

Ананас ID

Шифра на производот
4ZYS7TYPE7

EAN /   код

EAN /   код
6971184582108
999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика-Метал Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 750W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика+метал

Ананас ID

Шифра на производот
4ZYS7TYPE7

EAN /   код

EAN /   код
6971184582108

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.