0 thumbnail image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива
1 thumbnail image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива
2 thumbnail image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива
3 thumbnail image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива
4 thumbnail image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива
5 thumbnail image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива
Selected image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива
Selected image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива
Selected image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива
Selected image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива
Selected image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива
Selected image for Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива

Спортска чанта под оклоп Undisiable 5.0 Duffle, унисекс, црно-сива

2.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
2.399ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Under Armour - каде технологијата, перформансите и стилот се спојуваат за да ви помогнат да ги постигнете вашите атлетски цели! Со репутација за супериорна спортска опрема, Under Armour е синоним за иновација и поддршка за време на вашите спортски предизвици. Колекцијата Under Armour вклучува широк асортиман на производи, од облека за компресија до спортски обувки, обезбедувајќи ви се што ви е потребно за да напредувате на теренот.

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Големина
Универзална

Ананас ID

Шифра на производот
1KVJIVLX0E

EAN /   код

EAN /   код
196883131082
2.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
2.399ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

Under Armour - каде технологијата, перформансите и стилот се спојуваат за да ви помогнат да ги постигнете вашите атлетски цели! Со репутација за супериорна спортска опрема, Under Armour е синоним за иновација и поддршка за време на вашите спортски предизвици. Колекцијата Under Armour вклучува широк асортиман на производи, од облека за компресија до спортски обувки, обезбедувајќи ви се што ви е потребно за да напредувате на теренот.

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Големина
Универзална

Ананас ID

Шифра на производот
1KVJIVLX0E

EAN /   код

EAN /   код
196883131082
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.