Selected image for STAEDTLER Линијар геометриски Сет 4/1 ПВЦ

STAEDTLER Линијар геометриски Сет 4/1 ПВЦ

80ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

* Линијар
* Геометриски Сет 4/1
* ПВЦ
* Staedtler
* Mars®
Транспарентна

Спецификации

Бренд
Staedtler

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Технички детали

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
T1RL90CQID

EAN /   код

EAN /   код
4007817027783
80ДЕН

Опис на производот

* Линијар
* Геометриски Сет 4/1
* ПВЦ
* Staedtler
* Mars®
Транспарентна

Спецификации

Бренд
Staedtler

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Технички детали

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
T1RL90CQID

EAN /   код

EAN /   код
4007817027783
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.