Selected image for STAEDTLER Шестар сет во пвц кутија

STAEDTLER Шестар сет во пвц кутија

380ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

* Шестар
* Сет
* Во Пвц кутија
* Staedtler
* Noris ®

Спецификации

Бренд
Staedtler

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Технички детали

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
LQQL9GJ12Z

EAN /   код

EAN /   код
4007817185698
380ДЕН

Опис на производот

* Шестар
* Сет
* Во Пвц кутија
* Staedtler
* Noris ®

Спецификации

Бренд
Staedtler

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Технички детали

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
LQQL9GJ12Z

EAN /   код

EAN /   код
4007817185698
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.