Selected image for Стаклена вазна ек264-38

Стаклена вазна ек264-38

Хомакс
790ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Стаклена вазна ек264-38

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.13 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
MH3JKHBRV9

EAN /   код

EAN /   код
ANK5XKEJ2F
790ДЕН

Опис на производот

Стаклена вазна ек264-38

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.13 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
MH3JKHBRV9

EAN /   код

EAN /   код
ANK5XKEJ2F
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.