Slike Сталажа 85 DE 16954.2
Slike Сталажа 85 DE 16954.2
Slike Сталажа 85 DE 16954.2
Slike Сталажа 85 DE 16954.2
Slike Сталажа 85 DE 16954.2
Slike Сталажа 85 DE 16954.2
Slike Сталажа 85 DE 16954.2
Slike Сталажа 85 DE 16954.2
Slike Сталажа 85 DE 16954.2
Slike Сталажа 85 DE 16954.2
Slike Сталажа 85 DE 16954.2
Slike Сталажа 85 DE 16954.2

Сталажа 85 DE 16954.2

Хомакс
24.190ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Висина - 180 cm
• Должина - 116 cm
• Ширина - 38 cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0UCIBHUOS8

EAN /   код

EAN /   код
8680812196140
24.190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Висина - 180 cm
• Должина - 116 cm
• Ширина - 38 cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0UCIBHUOS8

EAN /   код

EAN /   код
8680812196140

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.