Selected image for Сталажа за купатило лм065

Сталажа за купатило лм065

760ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

Сталажа за купатило лм065

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
2.02 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
BOEJK84TU9

EAN /   код

EAN /   код
ANA6TKEZDV
760ДЕН

Опис на производот

Сталажа за купатило лм065

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
2.02 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
BOEJK84TU9

EAN /   код

EAN /   код
ANA6TKEZDV
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.