Slike STANLEY Браварска стега MAXSTEEL 125x95 mm 1-83-067 црна
Slike STANLEY Браварска стега MAXSTEEL 125x95 mm 1-83-067 црна

STANLEY Браварска стега MAXSTEEL 125x95 mm 1-83-067 црна

SBD
7.290 ДЕНЗаштеда 729 ДЕН
6.561ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• Работење без тешкотии благодарение на изопачените навои за завртки
• Основата е многу стабилна, директно се поврзува со површината на работната маса
• Хромирана и отпорна на 'рѓа
• Основата може да се заклучи и ротира што овозможува повеќе апликации

Карактеристики:
• Градежен материјал: нерѓосувачки челик
• Димензии: 95 x 125 mm
• Сила на стегање: 18 kg
• Максимална длабочина: 85 mm
• Максимална ширина на прицврстување: 100 mm
• Тежина: 18 kg

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
ASSQ1KHQSQ

EAN /   код

EAN /   код
3253561830679
7.290 ДЕНЗаштеда 729 ДЕН
6.561ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• Работење без тешкотии благодарение на изопачените навои за завртки
• Основата е многу стабилна, директно се поврзува со површината на работната маса
• Хромирана и отпорна на 'рѓа
• Основата може да се заклучи и ротира што овозможува повеќе апликации

Карактеристики:
• Градежен материјал: нерѓосувачки челик
• Димензии: 95 x 125 mm
• Сила на стегање: 18 kg
• Максимална длабочина: 85 mm
• Максимална ширина на прицврстување: 100 mm
• Тежина: 18 kg

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
ASSQ1KHQSQ

EAN /   код

EAN /   код
3253561830679
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.