Slike STANLEY Хартиени  филтер кеси за STANLEY правосмукалки 20L 5/3
Slike STANLEY Хартиени  филтер кеси за STANLEY правосмукалки 20L 5/3

STANLEY Хартиени филтер кеси за STANLEY правосмукалки 20L 5/3

SBD
1.199ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

Хар. фил. кеси за STAN. pravosm. 20L 5/3

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
FSJQ1I4RSQ

EAN /   код

EAN /   код
8016287418560
1.199ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Хар. фил. кеси за STAN. pravosm. 20L 5/3

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
FSJQ1I4RSQ

EAN /   код

EAN /   код
8016287418560
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.