Slike STANLEY Спајалки Тип CT 10mm 1000 пар
Ново
Slike STANLEY Спајалки Тип CT 10mm 1000 пар
Ново

STANLEY Спајалки Тип CT 10mm 1000 пар

SBD
280ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Спајалки Тип CT 10mm 1000 пар

Спецификации

Бренд
Stanley

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
UY8H2OCRVX

EAN /   код

EAN /   код
3253561058592
280ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спајалки Тип CT 10mm 1000 пар

Спецификации

Бренд
Stanley

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
UY8H2OCRVX

EAN /   код

EAN /   код
3253561058592
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.