Slike СТАНЛИ Аголна мелница FMEG232 2000W 230мм жолта
Slike СТАНЛИ Аголна мелница FMEG232 2000W 230мм жолта
Slike СТАНЛИ Аголна мелница FMEG232 2000W 230мм жолта
Slike СТАНЛИ Аголна мелница FMEG232 2000W 230мм жолта
Slike СТАНЛИ Аголна мелница FMEG232 2000W 230мм жолта
Slike СТАНЛИ Аголна мелница FMEG232 2000W 230мм жолта
Slike СТАНЛИ Аголна мелница FMEG232 2000W 230мм жолта
Slike СТАНЛИ Аголна мелница FMEG232 2000W 230мм жолта

СТАНЛИ Аголна мелница FMEG232 2000W 230мм жолта

SBD
8.390ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Моќност: 2000W
• Дијаметар на диск: 230 mm
• Четки за јаглен
• Копче за безбедносен прекинувач, за да се спречи случајно стартување
• Стандардна опрема
• Странична рачка со 3 позиции
• Копче за менување дискови
• Внатрешна и надворешна прирабница на дискот

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
7TYI2CQQD3

EAN /   код

EAN /   код
5035048748848
8.390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Моќност: 2000W
• Дијаметар на диск: 230 mm
• Четки за јаглен
• Копче за безбедносен прекинувач, за да се спречи случајно стартување
• Стандардна опрема
• Странична рачка со 3 позиции
• Копче за менување дискови
• Внатрешна и надворешна прирабница на дискот

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
7TYI2CQQD3

EAN /   код

EAN /   код
5035048748848
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.