Slike Стаза со градежни возила
Slike Стаза со градежни возила

Стаза со градежни возила

Loco Croco
1.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Дизајнирана стаза на три нивоа која овозможува на децата да учат за физички концепти како гравитација и движење и да ги развиваат моторичките вештини и координација.
• Во стазата се вклучени повеќе елементи како на пример рампа, тунели, паркинг места, сигнализација, сообракајни знаци, гаража и слично.
• Одлична играчка која ги обединува забавата и учењето во едно.
• Лесна за монтажа и демонтажа.
• Изработена е од пластика.
• Производот користи 3х1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето за музичка сигнализација.
• Димензии на производот: 70х36х45 cm.
• Димензии на пакувањето: 43x34x13 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
QPOM67VGI6

EAN /   код

EAN /   код
AN7KQ32SZZ
1.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Дизајнирана стаза на три нивоа која овозможува на децата да учат за физички концепти како гравитација и движење и да ги развиваат моторичките вештини и координација.
• Во стазата се вклучени повеќе елементи како на пример рампа, тунели, паркинг места, сигнализација, сообракајни знаци, гаража и слично.
• Одлична играчка која ги обединува забавата и учењето во едно.
• Лесна за монтажа и демонтажа.
• Изработена е од пластика.
• Производот користи 3х1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето за музичка сигнализација.
• Димензии на производот: 70х36х45 cm.
• Димензии на пакувањето: 43x34x13 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
QPOM67VGI6

EAN /   код

EAN /   код
AN7KQ32SZZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.