Slike Стаза со вовче сложувалка
Slike Стаза со вовче сложувалка

Стаза со вовче сложувалка

Loco Croco
640ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Забавна и едукативна игра за Вашите најмали кои може да го возат вовчето низ стазата и да се впуштат во авантура.
• Содржи вовче и стаза која е дизајнирана со различни елементи и додатоци како знаци и мостови.
• Стазата е изработена од пластика со додаток знаци од хартија.
• Оваа играчка помага да се развие координацијата на рацете и очите и просторната свесност.
• Одличен производ за стимулирање на играњето улоги, комуникација, креативна замисла и создавањето на сопствени приказни.
• Димензии на производот: 38х31х11 cm.
• Димензии на пакувањето: 40×27х8 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
81PM6JPF16

EAN /   код

EAN /   код
AN3SQ32XQJ
640ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Забавна и едукативна игра за Вашите најмали кои може да го возат вовчето низ стазата и да се впуштат во авантура.
• Содржи вовче и стаза која е дизајнирана со различни елементи и додатоци како знаци и мостови.
• Стазата е изработена од пластика со додаток знаци од хартија.
• Оваа играчка помага да се развие координацијата на рацете и очите и просторната свесност.
• Одличен производ за стимулирање на играњето улоги, комуникација, креативна замисла и создавањето на сопствени приказни.
• Димензии на производот: 38х31х11 cm.
• Димензии на пакувањето: 40×27х8 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
81PM6JPF16

EAN /   код

EAN /   код
AN3SQ32XQJ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.