Slike Стол пенјез лд 2852
Slike Стол пенјез лд 2852

Стол пенјез лд 2852

Хомакс
2.990ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Стол пенјез лд 2852

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
60ZU8DWF9U

EAN /   код

EAN /   код
ANV37TYWPK
2.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Стол пенјез лд 2852

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
60ZU8DWF9U

EAN /   код

EAN /   код
ANV37TYWPK

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.