Selected image for Столица ек290-32б

Столица ек290-32б

Хомакс
7.670ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Столица ек290-32б

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
6.09 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
JQSU8DRNIV

EAN /   код

EAN /   код
AN869TYMWU
7.670ДЕН

Опис на производот

Столица ек290-32б

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
6.09 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
JQSU8DRNIV

EAN /   код

EAN /   код
AN869TYMWU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.