Selected image for Сунѓер За Во Корито Розев

Сунѓер За Во Корито Розев

Loco Croco
520ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

СУНЃЕР ЗА ВО КОРИТО РОЗЕВ
• Сунѓерот е специјално дизајниран да го олесни капењето на бебето и да има максимална удобност.Се суши лесно и брзо.
• Димензии на производот: 31x45x6 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 31x45x6 cm

Ананас ID

Шифра на производот
538ORS4KD9

EAN /   код

EAN /   код
ANE6YVCWSA
520ДЕН

Опис на производот

СУНЃЕР ЗА ВО КОРИТО РОЗЕВ
• Сунѓерот е специјално дизајниран да го олесни капењето на бебето и да има максимална удобност.Се суши лесно и брзо.
• Димензии на производот: 31x45x6 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот: 31x45x6 cm

Ананас ID

Шифра на производот
538ORS4KD9

EAN /   код

EAN /   код
ANE6YVCWSA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.