Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно
Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно
Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно
Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно
Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно
Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно
Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно
Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно
Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно
Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно
Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно
Slike SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно

SUPER NOVA Brainbooster blend Mоќен какао напиток 100% природно

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
1.850 ДЕНЗаштеда 260 ДЕН
1.590ДЕН
Понудата важи од 21/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

 • Brainbooster blend моќен какао напиток кој ја потикнува работата на мозокот и телото,составен од 100% природни состојки кои ќе го засилат вашиот фокус,енергија,креативност и општа благосостојаба.
 • Начин на конзумирање: еден пијалок (3 дозерки 8гр) наутро во 200мл топла/ладна вода или млеко и убаво промешајте.
 • Доколку сакате можете уште еден во текот на денот.
 • Истото така можете да му додадете и кафе доколку внесувате кофеин.
 • Бенефити: зголемена продуктивност ,константна енергија , засилен фокус, ја потикнува работата на мозокот помага при справување со анкциозност и депресија.
 • Состојки: Lions mane е печурка за подубрување на функцијата на мозокот,која ви дава ментална јасност и фокус,исто така помага со справување на анксиозност,депресија и зголемен стрес.
 • Chaga - е имунитетска печурка која е моќен антиоксиданс и помага за подобрување на имунитетот.
 • Codryceps - е енергетска печурка која ќе ви даде константна енергија во текот на денот.
 • Ashwagandha древна билка која го редуцира стресот и анксиозноста.
 • Maca Root - моќна билка која ви дава зголемена енергија,либидо и ви го подобрува расположението.
 • Ginseng Panax е билка богата со антиоксиданси која ја подобрува функцијата на мозокот,имунитетот и ви ја зголемува енергијата.
 • Carob powder - е богат извор на витамини, минерали и антиоксиданси,кој помага во стабилизација на хормоните и крвниот притисок.
 • Cocoa powder- го редуцира високиот крвен притисок,ја подобрува функцијата на мозокот, ви го зголемува расположението и помага при справување со депресија.

Спецификации

Бренд
SUPER NOVA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
6YXXJGPUKV

EAN /   код

EAN /   код
9338881286185
1.850 ДЕНЗаштеда 260 ДЕН
1.590ДЕН
Понудата важи од 21/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

 • Brainbooster blend моќен какао напиток кој ја потикнува работата на мозокот и телото,составен од 100% природни состојки кои ќе го засилат вашиот фокус,енергија,креативност и општа благосостојаба.
 • Начин на конзумирање: еден пијалок (3 дозерки 8гр) наутро во 200мл топла/ладна вода или млеко и убаво промешајте.
 • Доколку сакате можете уште еден во текот на денот.
 • Истото така можете да му додадете и кафе доколку внесувате кофеин.
 • Бенефити: зголемена продуктивност ,константна енергија , засилен фокус, ја потикнува работата на мозокот помага при справување со анкциозност и депресија.
 • Состојки: Lions mane е печурка за подубрување на функцијата на мозокот,која ви дава ментална јасност и фокус,исто така помага со справување на анксиозност,депресија и зголемен стрес.
 • Chaga - е имунитетска печурка која е моќен антиоксиданс и помага за подобрување на имунитетот.
 • Codryceps - е енергетска печурка која ќе ви даде константна енергија во текот на денот.
 • Ashwagandha древна билка која го редуцира стресот и анксиозноста.
 • Maca Root - моќна билка која ви дава зголемена енергија,либидо и ви го подобрува расположението.
 • Ginseng Panax е билка богата со антиоксиданси која ја подобрува функцијата на мозокот,имунитетот и ви ја зголемува енергијата.
 • Carob powder - е богат извор на витамини, минерали и антиоксиданси,кој помага во стабилизација на хормоните и крвниот притисок.
 • Cocoa powder- го редуцира високиот крвен притисок,ја подобрува функцијата на мозокот, ви го зголемува расположението и помага при справување со депресија.

Спецификации

Бренд
SUPER NOVA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
6YXXJGPUKV

EAN /   код

EAN /   код
9338881286185

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.