Selected image for Свеќник ек265-2

Свеќник ек265-2

Хомакс
1.500ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Свеќник ек265-2

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
FTZ389HFQQ

EAN /   код

EAN /   код
AN94GOZ9IL
1.500ДЕН

Опис на производот

Свеќник ек265-2

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
FTZ389HFQQ

EAN /   код

EAN /   код
AN94GOZ9IL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.