Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2
Slike Светилка Xiaomi Mi Bedside 2

Светилка Xiaomi Mi Bedside 2

АНАНАС ШОП
2.990ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Светилка за кревет Xiaomi Mi 2

Карактеристики:

 • Боја на производот: Бела
 • Погоден за следните простории: Универзална
 • Стил на осветлување: Модерен
 • Моќност на светилката: 9 W
 • Тип на сијалица: LED
 • Температура на бојата: 6500 K
 • Тип на контролер: допир, безжичен
 • Погоден за тип на осветлување: амбиентално, ориентација
 • Поддржани мобилни оперативни системи: Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2
 • Извор на енергија: AC
 • Влезен напон наизменична струја: 220 - 240 V
 • Влезна фреквенција на наизменична струја: 50/60 Hz
 • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Тип на производ
Столни ламби
Боја на производот
Бела
Бои на светлина
Повеќекратни
Други карактеристики
Погоден за следните простории: Универзална; Стил на осветлување: Модерен; Сертификација: CE; Дијаметар [cm]: 15,2; Извор на енергија: AC; AC влезен напон (V): 220 - 240; AC влезна фреквенција (Hz): 50/60; Работен напон [V]:12; Тип на сијалица: LED; Температура на бојата [K]: 6500; Времетраење на светилката [h]: 25000; Светлосен флукс [lm]:400; Индекс на рендерирање на бои (CRI): 80; Инструкции: Да; Прекинувач за вклучување/исклучување: Да; Затемнувач: Да; Тип на контролер: допир, безжичен; Промена на боја: Да; Погоден за типот на осветлување: Амбиент, Ориентација; Далечински управувач за паметен телефон: Да;
Моќ на светилка
9 W

Тежина

Висина
254 mm

Ананас ID

Шифра на производот
6T0Q3PBVCA

EAN /   код

EAN /   код
6934177708268
2.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Светилка за кревет Xiaomi Mi 2

Карактеристики:

 • Боја на производот: Бела
 • Погоден за следните простории: Универзална
 • Стил на осветлување: Модерен
 • Моќност на светилката: 9 W
 • Тип на сијалица: LED
 • Температура на бојата: 6500 K
 • Тип на контролер: допир, безжичен
 • Погоден за тип на осветлување: амбиентално, ориентација
 • Поддржани мобилни оперативни системи: Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2
 • Извор на енергија: AC
 • Влезен напон наизменична струја: 220 - 240 V
 • Влезна фреквенција на наизменична струја: 50/60 Hz
 • *Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Карактеристики

Тип на производ
Столни ламби
Боја на производот
Бела
Бои на светлина
Повеќекратни
Други карактеристики
Погоден за следните простории: Универзална; Стил на осветлување: Модерен; Сертификација: CE; Дијаметар [cm]: 15,2; Извор на енергија: AC; AC влезен напон (V): 220 - 240; AC влезна фреквенција (Hz): 50/60; Работен напон [V]:12; Тип на сијалица: LED; Температура на бојата [K]: 6500; Времетраење на светилката [h]: 25000; Светлосен флукс [lm]:400; Индекс на рендерирање на бои (CRI): 80; Инструкции: Да; Прекинувач за вклучување/исклучување: Да; Затемнувач: Да; Тип на контролер: допир, безжичен; Промена на боја: Да; Погоден за типот на осветлување: Амбиент, Ориентација; Далечински управувач за паметен телефон: Да;
Моќ на светилка
9 W

Тежина

Висина
254 mm

Ананас ID

Шифра на производот
6T0Q3PBVCA

EAN /   код

EAN /   код
6934177708268

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.