Slike SWISS ENERGY Neuroforce/30 капсули
Slike SWISS ENERGY Neuroforce/30 капсули

SWISS ENERGY Neuroforce/30 капсули

Anni Farm
837ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Swiss Energy NEUROFORCE
Витамин Б – Kомплекс
Ги содржи сите витални витамини од групата Б и тоа во оптимална количинска пропорција
Витамините од групата Б придонесуваат за нормално функционирање на нервниот систем
Се препорачува кога има недостаток од витамини од групата Б
Количина: 30 капсули

Спецификации

Бренд
SWISS ENERGY

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
9FHMUQ2LU4

EAN /   код

EAN /   код
7640162324236
837ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Swiss Energy NEUROFORCE
Витамин Б – Kомплекс
Ги содржи сите витални витамини од групата Б и тоа во оптимална количинска пропорција
Витамините од групата Б придонесуваат за нормално функционирање на нервниот систем
Се препорачува кога има недостаток од витамини од групата Б
Количина: 30 капсули

Спецификации

Бренд
SWISS ENERGY

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
9FHMUQ2LU4

EAN /   код

EAN /   код
7640162324236
Понуди од други продавачи за истиот производ
SWISS ENERGY Neuroforce/30 капсули
SWISS ENERGY Neuroforce/30 капсули
780ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин
SWISS ENERGY Neuroforce/30 капсули
790ДЕН
Кај продавачотЛОГОНА

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
SWISS ENERGY Neuroforce/30 капсули
SWISS ENERGY Neuroforce/30 капсули
780ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин
SWISS ENERGY Neuroforce/30 капсули
790ДЕН
Кај продавачотЛОГОНА

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.