Slike TAKTIH Одвртувач со 44 додатоци за електроника
Slike TAKTIH Одвртувач со 44 додатоци за електроника

TAKTIH Одвртувач со 44 додатоци за електроника

Меркур
790ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Состав: 1 дел држач на точните приврзоци на винт 1 дел продолжување 60 mm 6 парчиња мали плантажа клучеви

Спецификации

Бренд
TAKTIH

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
FTXP6180CR

EAN /   код

EAN /   код
694262926524
790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Состав: 1 дел држач на точните приврзоци на винт 1 дел продолжување 60 mm 6 парчиња мали плантажа клучеви

Спецификации

Бренд
TAKTIH

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
FTXP6180CR

EAN /   код

EAN /   код
694262926524
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.