Selected image for Ташничка eднорог

Ташничка eднорог

Loco Croco
340ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

Ташничка eднорог

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.54 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
OXLEVG6FQ5

EAN /   код

EAN /   код
AN1PFVQ4GH
340ДЕН

Опис на производот

Ташничка eднорог

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.54 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
OXLEVG6FQ5

EAN /   код

EAN /   код
AN1PFVQ4GH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.