Slike TAURUS Автомобилски гуми 155/70 R13 75T ALL SEASON TA
Slike TAURUS Автомобилски гуми 155/70 R13 75T ALL SEASON TA

TAURUS Автомобилски гуми 155/70 R13 75T ALL SEASON TA

КУПИ ГУМИ
2.640ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 155/70 R13 75T ALL SEASON TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Карактеристики

категорија
Гуми за сите сезони
Дијаметар (царски)
R13
Ширина на гумата
155
висина на гумата
70
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
MXXNQI5D41

EAN /   код

EAN /   код
ANW8UHPDV9
2.640ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 155/70 R13 75T ALL SEASON TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Карактеристики

категорија
Гуми за сите сезони
Дијаметар (царски)
R13
Ширина на гумата
155
висина на гумата
70
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
MXXNQI5D41

EAN /   код

EAN /   код
ANW8UHPDV9
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.