Slike TAURUS Автомобилски гуми 175/65 R14C 90/88R LIGHT TRUCK 101 TA
Slike TAURUS Автомобилски гуми 175/65 R14C 90/88R LIGHT TRUCK 101 TA

TAURUS Автомобилски гуми 175/65 R14C 90/88R LIGHT TRUCK 101 TA

КУПИ ГУМИ
3.580ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 175/65 R14C 90/88R LIGHT TRUCK 101 TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R14
Ширина на гумата
175
висина на гумата
65
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
NVTNQE2V2K

EAN /   код

EAN /   код
ANWZUHPOOD
3.580ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 175/65 R14C 90/88R LIGHT TRUCK 101 TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R14
Ширина на гумата
175
висина на гумата
65
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
NVTNQE2V2K

EAN /   код

EAN /   код
ANWZUHPOOD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.