Slike TAURUS Автомобилски гуми 175/80 R14 88T WINTER 601 TA
Slike TAURUS Автомобилски гуми 175/80 R14 88T WINTER 601 TA

TAURUS Автомобилски гуми 175/80 R14 88T WINTER 601 TA

КУПИ ГУМИ
3.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 175/80 R14 88T WINTER 601 TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Карактеристики

категорија
Зимски гуми
Дијаметар (царски)
R14
Ширина на гумата
175
висина на гумата
80
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
3EUNQZ8PX9

EAN /   код

EAN /   код
ANS4VHPOS4
3.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 175/80 R14 88T WINTER 601 TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Карактеристики

категорија
Зимски гуми
Дијаметар (царски)
R14
Ширина на гумата
175
висина на гумата
80
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
3EUNQZ8PX9

EAN /   код

EAN /   код
ANS4VHPOS4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.