Selected image for TAURUS Автомобилски гуми 205/65 R16 95H WINTER TA

TAURUS Автомобилски гуми 205/65 R16 95H WINTER TA

КУПИ ГУМИ
3.000ДЕН

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 205/65 R16 95H WINTER TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Тежина и димензии

Тежина
10.05 kg

Карактеристики

категорија
Зимски гуми
Дијаметар (царски)
R16
Ширина на гумата
205
висина на гумата
65
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
W2ZNQ8Z5WA

EAN /   код

EAN /   код
ANAKUHPQLV
3.000ДЕН

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 205/65 R16 95H WINTER TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Тежина и димензии

Тежина
10.05 kg

Карактеристики

категорија
Зимски гуми
Дијаметар (царски)
R16
Ширина на гумата
205
висина на гумата
65
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
W2ZNQ8Z5WA

EAN /   код

EAN /   код
ANAKUHPQLV
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.