Slike TAURUS Автомобилски гуми 245/40 R18 97Y UHP XL TA
Slike TAURUS Автомобилски гуми 245/40 R18 97Y UHP XL TA

TAURUS Автомобилски гуми 245/40 R18 97Y UHP XL TA

КУПИ ГУМИ
4.890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 245/40 R18 97Y UHP XL TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R18
Ширина на гумата
245
висина на гумата
45
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
TCPNQXOAGL

EAN /   код

EAN /   код
ANFTVHP2WP
4.890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 245/40 R18 97Y UHP XL TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Карактеристики

категорија
Летни гуми
Дијаметар (царски)
R18
Ширина на гумата
245
висина на гумата
45
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
TCPNQXOAGL

EAN /   код

EAN /   код
ANFTVHP2WP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.