Selected image for Тава -401309 ек285-15

Тава -401309 ек285-15

399ДЕН

Боја:Портокалова

Опис на производот

Тава -401309 ек285-15

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
GN9866BBRV

EAN /   код

EAN /   код
ANJVWB6STX
399ДЕН

Опис на производот

Тава -401309 ек285-15

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
GN9866BBRV

EAN /   код

EAN /   код
ANJVWB6STX
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.