Slike Таван панел 500х500 мм (2м2)
Slike Таван панел 500х500 мм (2м2)

Таван панел 500х500 мм (2м2)

Меркур
230ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Таван панел будапест 500х500 мм (2м2)

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
F7QHNSYAI1

EAN /   код

EAN /   код
400715533852
230ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Таван панел будапест 500х500 мм (2м2)

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
F7QHNSYAI1

EAN /   код

EAN /   код
400715533852
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.