Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD
Slike TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD

TCL Телевизор 55P735, 55" (140cm) Android SMART Frameless 4K LED TV, UHD

River Soft
39.999ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• УЛТРАХД
• Резолуција 3840x2160
• Индекс на изведба на слика 1800
• IPQ 2.0 мотор
• DVB-T/T2/C/S2
• Micro Diming Pro
• 4K HDR10
• Motion Clariy
• Dolby Vision
• Оперативен систем Андроид 11
• Google Assistant
• Netflix
• AI Amazon Alexa
• Dolby Audio Atmos
• Hands Free Voice Remote
• Wifi вграден 802.11 b/g/n
• Bluetooth
• USB порта со PVR (Power Video Recording)
• Коаксијално надвор
• слушалки
• Влез CVBS x1
• RF x1
• HDMI x2
• CI+ слот x1
• Етернет порта RJ-45
• Слим метал

Спецификации

Бренд
TCL

Дизајн

Боја на производот
Црна

ТВ приемник

Тип на тјунер
АНАЛОГ

Функција за паметна телевизија

Инсталиран оперативен систем
Андроид
Smart TV
Да

Приказ

Технологија на екранот
МРАЗ
Дијагонала на екранот
55 "
Резолуции на екранот
4K Ultra HD 3840 x 2160

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1
Број на HDMI порти
2

Мрежа

Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Ананас ID

Шифра на производот
EGV2QK3279

EAN /   код

EAN /   код
ANRX0GO9MF
39.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• УЛТРАХД
• Резолуција 3840x2160
• Индекс на изведба на слика 1800
• IPQ 2.0 мотор
• DVB-T/T2/C/S2
• Micro Diming Pro
• 4K HDR10
• Motion Clariy
• Dolby Vision
• Оперативен систем Андроид 11
• Google Assistant
• Netflix
• AI Amazon Alexa
• Dolby Audio Atmos
• Hands Free Voice Remote
• Wifi вграден 802.11 b/g/n
• Bluetooth
• USB порта со PVR (Power Video Recording)
• Коаксијално надвор
• слушалки
• Влез CVBS x1
• RF x1
• HDMI x2
• CI+ слот x1
• Етернет порта RJ-45
• Слим метал

Спецификации

Бренд
TCL

Дизајн

Боја на производот
Црна

ТВ приемник

Тип на тјунер
АНАЛОГ

Функција за паметна телевизија

Инсталиран оперативен систем
Андроид
Smart TV
Да

Приказ

Технологија на екранот
МРАЗ
Дијагонала на екранот
55 "
Резолуции на екранот
4K Ultra HD 3840 x 2160

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1
Број на HDMI порти
2

Мрежа

Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Ананас ID

Шифра на производот
EGV2QK3279

EAN /   код

EAN /   код
ANRX0GO9MF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.