Slike TCL ТВ 55P735 црна
Slike TCL ТВ 55P735 црна

TCL ТВ 55P735 црна

АНАНАС ШОП
31.500 ДЕНЗаштеда 6.510 ДЕН
24.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Технологија: DLED
• Дијагонала на екранот: 55" (139,7 cm)
• Резолуција: 4K Ultra HD 3840 x 2160
• Тип на дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
• Оперативен систем: Android OS

Спецификации

Бренд
TCL

Дизајн

Боја на производот
Црна

Аудио

Број на звучници
2

Функција за паметна телевизија

Smart TV
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
55 "

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1
Број на HDMI порти
3

Мрежа

Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Тежина

Ширина (со држач)
1226 mm
Длабочина (со држач)
265 mm
Тежина (без држач)
10 kg
Ширина (без држач)
7.8 cm
Должина (без држач)
122.6
Висина (без држач)
70.4 cm
Тежина (со стојалка)
12.6 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OUZP31R9JT

EAN /   код

EAN /   код
5901292517519
31.500 ДЕНЗаштеда 6.510 ДЕН
24.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Технологија: DLED
• Дијагонала на екранот: 55" (139,7 cm)
• Резолуција: 4K Ultra HD 3840 x 2160
• Тип на дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
• Оперативен систем: Android OS

Спецификации

Бренд
TCL

Дизајн

Боја на производот
Црна

Аудио

Број на звучници
2

Функција за паметна телевизија

Smart TV
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
55 "

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1
Број на HDMI порти
3

Мрежа

Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Тежина

Ширина (со држач)
1226 mm
Длабочина (со држач)
265 mm
Тежина (без држач)
10 kg
Ширина (без држач)
7.8 cm
Должина (без држач)
122.6
Висина (без држач)
70.4 cm
Тежина (со стојалка)
12.6 kg

Ананас ID

Шифра на производот
OUZP31R9JT

EAN /   код

EAN /   код
5901292517519

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.