Selected image for TEAM GROUP RАМ Меморија ddr5 16gb(1x16gb) 5200mhz cl42  elite udimm

TEAM GROUP RАМ Меморија ddr5 16gb(1x16gb) 5200mhz cl42 elite udimm

Нексио
3.640ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

Brand: Team
Series: Elite
Model: TED516G5200C4201
Capacity: 16GB
Speed: DDR5 5200 (PC5 41600)
CAS Latency: 42
Timing: 42-42-42-84
Voltage: 1.10V

Спецификации

Бренд
Team Group

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
1YYTNVQO2H

EAN /   код

EAN /   код
765441664005
3.640ДЕН

Опис на производот

Brand: Team
Series: Elite
Model: TED516G5200C4201
Capacity: 16GB
Speed: DDR5 5200 (PC5 41600)
CAS Latency: 42
Timing: 42-42-42-84
Voltage: 1.10V

Спецификации

Бренд
Team Group

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
1YYTNVQO2H

EAN /   код

EAN /   код
765441664005
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.