Selected image for Тегла 2000цц с181

Тегла 2000цц с181

170ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Тегла 2000цц с181

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
N4K5V5V9JO

EAN /   код

EAN /   код
ANXMA1S4YU
170ДЕН

Опис на производот

Тегла 2000цц с181

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
N4K5V5V9JO

EAN /   код

EAN /   код
ANXMA1S4YU
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.