Selected image for Тегла 2000цц с345

Тегла 2000цц с345

129ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Тегла 2000цц с345

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
3NJ5VTMAU2

EAN /   код

EAN /   код
AN2LA1SVUV
129ДЕН

Опис на производот

Тегла 2000цц с345

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
3NJ5VTMAU2

EAN /   код

EAN /   код
AN2LA1SVUV
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.