Selected image for Тегла ек406-34

Тегла ек406-34

Хомакс
315ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Тегла ек406-34

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
W7MU8T2CJC

EAN /   код

EAN /   код
ANA6BTYYU8
315ДЕН

Опис на производот

Тегла ек406-34

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
W7MU8T2CJC

EAN /   код

EAN /   код
ANA6BTYYU8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.