Selected image for Тегла ек406-45

Тегла ек406-45

429ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Тегла ек406-45

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
UGLU85VYJY

EAN /   код

EAN /   код
ANQ5BTY5H9
429ДЕН

Опис на производот

Тегла ек406-45

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
UGLU85VYJY

EAN /   код

EAN /   код
ANQ5BTY5H9
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.