Selected image for Тегли 3пар. лос ма205

Тегли 3пар. лос ма205

Хомакс
470ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Тегли 3пар. лос ма205

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
7G7JKHU5B2

EAN /   код

EAN /   код
ANFKUKECFY
470ДЕН

Опис на производот

Тегли 3пар. лос ма205

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
7G7JKHU5B2

EAN /   код

EAN /   код
ANFKUKECFY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.