Selected image for Тегли 5пар. лос ма206

Тегли 5пар. лос ма206

660ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Тегли 5пар. лос ма206

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
B27JKKU780

EAN /   код

EAN /   код
AN7KUKEGO0
660ДЕН

Опис на производот

Тегли 5пар. лос ма206

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.8 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
B27JKKU780

EAN /   код

EAN /   код
AN7KUKEGO0
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.