Selected image for Тегли 850цц с802

Тегли 850цц с802

120ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Тегли 850цц с802

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
10K5VZLAYB

EAN /   код

EAN /   код
AN2OA1SP8E
120ДЕН

Опис на производот

Тегли 850цц с802

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
10K5VZLAYB

EAN /   код

EAN /   код
AN2OA1SP8E
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.