Selected image for TEKNOTEL Цедалка за садови црна кб011

TEKNOTEL Цедалка за садови црна кб011

1.720ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

TEKNOTEL Цедалка за садови црна кб011

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
VYX5VU27CF

EAN /   код

EAN /   код
ANUM91SF3I
1.720ДЕН

Опис на производот

TEKNOTEL Цедалка за садови црна кб011

Спецификации

Бренд
TEKNOTEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
VYX5VU27CF

EAN /   код

EAN /   код
ANUM91SF3I
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.